Декларація з сімейним лікарем
Зміст
Заключення декларації з пацієнтом
Для підписання декларації пацієнту потрібно записатися на прийом до сімейного лікаря.
- лікар вводить дані пацієнтів номер та серію паспорта та РНОКПП (ІПН) в Електронну систему охорони здоров’я (ЕСОЗ або eHealth) та особистий мобільний номер;
- наступний крок реєстрація декларації в системі, після чого на мобільний телефон пацієнта надійде СМС з кодом, який пацієнт має повідомити працівнику закладу охорони здоров’я;
- після лікар роздруковує дві копії декларації, а пацієнт їх підписує після перевірки на правильність внесених даних;
- одну з копій пацієнт забирає з собою, інша лишається у закладі.
Документи за якими можливо укласти декларацію
- паспорт громадянина України;
- тимчасове посвідчення громадянина України;
- свідоцтво про народження (для осіб, які не досягли 14-річного віку);
- посвідка на постійне проживання в Україні;
- посвідчення біженця;
- посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту;
- РНОКПП (раніше – ІПН індивідуальний податковий номер).
Чи обов’язково укладати декларацію за місцем реєстрації?
Пацієнт має право обрати будь якого лікаря незалежно від місця реєстрації або проживання.
Як змінити лікаря та укласти нову деларацію?
Для того щоб підписати нову декларацію пацїєнту достатнью звернутися до будь якого іншого лікаря первинки (сімейний лікар, педіатр, терапевт). При підписанні нової декларації попередня анулюється автоматично.
Як змінити номер телефону який прив’язаний до декларації
У випадку коли пацієнт втратив або змінив свій номер мобільного оператора, треба перейти на сайт Національної служби здоров’я України (НСЗУ) та завповнити форму на зміну номеру. Пацієнту особисто треба підписати форму електронним цифровим підписом (ЕЦП) або Кваліфікованим електронним підписом (КЕП). Після цього протягом декількох днів після подання запиту пацієнту необхідно прийти на прийом до свого лікаря та подати нову декларацію з внесенням актуального номеру телефону.
Як перевірити декларацію з лікарем та знайти вільного лікаря для підписання декларації?
На сайті Національної служби здоров’я України (НСЗУ) є електронна карта місць надання первинної медичної допомоги з інформацією про лікарів та кількість підписаних декларацій на кожного.
Як перевірити, чи зареєстрований у сімейного лікаря
У вас повинна бути паперова версія декларації в якій вказані іі номер, ваши данні та інформація про лікаря та медзаклад. Якщо ви загубили паперовий варіант, то можете спробувати авторизуватися на порталі онлайн запису до вашої лікарні за вашим номером телефону. Зазвичай лікарні використовують медичну інформаційну систему (МІС) за допомогою якої відбувається передача даних про вашу декларацію в Електронну систему охорони здоров’я (ЕСОЗ або eHealth). Портали від медичних інформаційних систем (МІС) для запису до лікарів первинної ланки:
Як знайти номер декларації з лікарем
В кабінеті пацієнта на одному з ції порталів ви можете знайти свою єлектронну медичну картку, інформацію про візити до лікарів, данні про імунізацію, інформацію про декларацію, номер декларації та іншу медичну інформацію.
В будь якому випадку декларація пацієнта зберігається на серверах Електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ або eHealth) де до неї прив’язаний номер телефону на який приходить номер електронного направлення, Для того щоб звернутися до лікаря не потрибно мати попервого варіанту декларації, достатньо мати при собі дукументи що посвідчують особу та пройти автентифікацію за номером телефону, що прив’язаний до декларації.
В 2021 році МОЗ Україні планував запустити “Електронний кабінет пацієнта eHealth“. Спочатку його хотіли з мінімальним навантаженням. Перше, що в ньому відображатиметься – декларація пацієнта, якщо вона є. Також можна буде подати декларацію з лікарем онлайн, якщо її ще немає, або переукласти її з іншим лікарем за потреби. Згодом користувачам забезпечать доступ до їхньої медичної інформації в eHealth. Всі медичні данні, прийоми у лікарів, діагнози, електронні направлення тощо.
Як отримати декларацію якщо немає паперового документу.
як отримати декларацію якщо лікар мені недав
Мне нужно импортировать одну декларацию. Сделала вакцину,и в дию не отображается из-за того что у меня две декларации,вторую сделали,когда делали операцию
Треба писати заяву в НСЗУ, за посиланням є алгорітм дій https://doc.co.ua/vaktsynatsiia-ta-imunizatsiia/yak-otrymaty-covid-sertyfikat-pro-pershu-dozu-vaktsyny-v-dii/
Здравствуйте, у ребенка 17 лет и у мужа после вакцинации не подтягивается сертификат в дию, сказали что у них две декларации с семейным врачем и из-за этого возникает проблема. На горячую линию 1677 дозвониться не возможно. Как аннулировать старую декларацию?
Треба писати заяву в НСЗУ, за посиланням є алгорітм дій https://doc.co.ua/vaktsynatsiia-ta-imunizatsiia/yak-otrymaty-covid-sertyfikat-pro-pershu-dozu-vaktsyny-v-dii/
здравствуйте.мне с женой перепутали индификационные кода…куда нам обратится что бы сделали так как должно быть…..семейный врач сказал,что он не в силах это сделать.
Для зміни та виправлення своїх данних потрібно заповнити форму https://service.e-health.gov.ua/gromadyanam/koristuvacham-ecoz/authentication-form
Як що в Вас нормальні програмісти, то в чому проблема видалити дублікат деклараціі, який вже на протязі 2.5 місяця з моменту написання заяви і досі вісить. І чому друга декларація не видаляється автоматично? Це, до речі, о якості програми та її розробників.
Доброго дня, мені потрібна моя декларація, мене звати Плендрацька Наталія Леонідівна, я жила в Києві, в Гаврилівці, під час воєнного стану виїхала, мені вона потрібна для допомоги.
Прийшліть будь ласка мою декларацію, я жила в Гаврилівці, і моя декларація потрібна срочно. Дуже дякую