Як захиститися від алергії за допомогою сучасної побутової техніки?

Алергія — досить актуальна популярна проблема сьогодення. Висока запиленість та вихлопні гази в містах, пилок від квітів та дерев у селищах — цього достатньо, щоб спровокувати алергічну реакцію. Приходячи додому, ми приносимо пил на одязі, тому не захищені від алергії навіть у власній квартирі. Але сучасна побутова техніка дозволяє повністю позбутися проблеми. Ось три категорії техніки, що допоможуть тримати оселю в чистоті та уникнути алергії у себе вдома:

  • миючі пилососи;
  • кондиціонери;
  • зволожувачі повітря.

Кожна з цих категорій має свої переваги у боротьбі з алергією.

Пилососи або роботи-пилососи

Пилососи ефективно усувають пил, який щоденно збирається на підлозі та інших поверхнях. Менше пилу — менше подразників для слизової оболонки носа. Якщо пилосос має функцію вологого прибирання, він стане ще ефективнішим. Щоб не витрачати свій час на рутинне прибирання, можна купити робот-пилосос, який зробить все сам.

Якщо хочете, щоб пилосос зміг усунути якомога більше забруднень, важливо звернути увагу на рівень його фільтрації. Рекомендовано обирати техніку з HEPA-фільтрами, найбільш якісний серед яких — HEPA-13. Самий такий фільтр для пилососа зможе забезпечити бездоганну якість в оселі.

Кондиціонери з функцією іонізації повітря

Кожен хоче, щоб повітря у приміщенні завжди залишалося свіжим. На жаль, у період розповсюдження сезонних алергенів, тримати вікна відчиненими неможливо. Вирішити це питання зможе кондиціонер з функцією іонізації — він зможе підтримувати високу якість повітря у всій квартирі за будь-яких умов. Головне — не забувати регулярно обслуговувати кондиціонер та очищувати його за допомогою спеціальних засобів.

Зволожувачі повітря

Ще один важливий пункт для людей, що страждають від алергічних реакцій — оптимальний рівень вологості повітря. Якщо повітря пересушене, це шкодить слизовій носа та подразнює органи дихання. Якісний зволожувач повітря забезпечить належний рівень вологи у приміщення навіть взимку, коли всі вікна зачинені і працює опалення. Багато зволожувачів мають додаткові функції очищування та іонізації повітря, що робить їх ще більше ефективними.

Щоб позбутися алергії у себе вдома, можна просто скористатись сучасними технічними рішеннями. Пилосос, кондиціонер або зволожувача повітря швидко впораються з проблемою, забезпечать високу якість повітря та допоможуть сказати «ні» алергії.